Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent - spoľahlivý prenájom kvalitných áut

Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent poskytuje svoje služby od roku 2009 v Bratislave a blízkom okolí. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu vozidiel. Zakladáme si na serióznom prístupe k zákazníkom. . Našou prioritou je flexibilný a individuálny prístup ku každému klientovi. Poskytujeme krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. V prípade dlhodobého nájmu poskytujeme špeciálne zľavy.

Poskytujeme TOP ceny za prenájom vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia, VW a Ford. Prenájom áut bez skrytých poplatkov.

Seriózny prístup Autopožičovne Bratislava DT4 Rent k zákazníkom sa odráža aj v systéme vernostných zliav a benefitov. Stálych klientov odmeníme zľavou 5 až 10 % z celkovej ceny prenájmu. Ak potrebujete auto na víkend, venujte pozornosť špeciálnej víkendovej akcii. No a dlhodobý prenájom auta vám prinesie zľavu až do výšky 15 %.

Špeciálne zľavy a benefity pri prenájme vozidiel
Pri dlhodobom prenájme auta získate zľavu až 15 %
Špeciálne akcie na víkendové prenajatie auta
Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent

Výhodný prenájom áut v Bratislave

Autopožičovňa Bratislava DT4Rent nemá v zmluvách žiadne skryté poplatky. Sme transparentní a féroví, či už ide o krátkodobý, alebo dlhodobý prenájom auta. Pri dlhších nájmoch ponúkame špeciálne zľavy.

Prenájom auta v Bratrislave

Autopožičovňa, ktorá šetrí Váš čas

Ak sa rozhodnete pre prenájom auta v našej autopožičovni – nemusíte si po neho nikam chodiť, ale dovezieme Vám ho na Vami určené miesto v Bratislavskom kraji a blízkom okolí.

Najlacnejšia autopožičovňa Bratislava

Všetky vozidlá máme poistené

V cene prenájmu je zákonné aj havarijné poistenie čiže pri nehode nemusíte mať žiadne obavy všetky škody budú preplatené.

Autopožičovňa v Bratislave platba kartou

Autopožčovňa Bratislava DT4Rent – u nás máte možnosť platby kartou

Na prenájom vozidla u nás nepotrebujete mať pri sebe hotovosť prenájom aj depozit môžete uhradiť platobnou kartou.

Prenájom auta v Bratrislave

Naša autopožičovňa Vás neobmedzuje pri najazdení KM

Nemusíte mať obavy o najazdené kilometre. Denný aj mesačný nájazd je neobmedzený bez akýchkoľvek poplatkov. Bratislava – Pezinok- Senec a blízke okolie

Pristavenie vozidla v Bratislave zadarmo

Požičovna áut, ktorá poskytuje špeciálne zľavy

Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent poskytuje špeciálne zľavy. Využite naše špeciálne ceny na víkendový prenájom vozidiel. Stálym zákazníkom poskytujeme zľavu 5 až 10 %. Pri dlhodobom prenájme vozidla poskytujeme zľavu až do výšky 15 %.

Autopožičovňa DT4 Rent má v cene je prenájmu vozidel zahrnuté : GPS, detskú autosedačku, diaľničnú známku pre SR, plné havaríjne poistenie, náhradné vozidlo v prípade potreby

Autopožičovňa DT4 Rent v Bratislave

Cenník a potrebné doklady

Cenník za prenájom auta Autopožičovni Bratislava DT4 Rent Od roku 2009 si u nás požičiavate autá za najlepšie ceny v Bratislave a blízkom okolí. Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent vám vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečí krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. Flexibilne a profesionálne. V našej požičovni áut získate za TOP ceny 10 vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia,…