Prenájom auta v Devínskej Novej Vsi za najlepšie ceny

Hľadáte kvalitný prenájom auta v Devínskej Novej Vsi?

Od roku 2009 si u nás požičiavate autá za najlepšie ceny v Bratislave a blízkom okolí. Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent vám vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečí krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. Flexibilne a profesionálne.

Individuálny prístup | Bez skrytých poplatkov | Aj do zahraničia

Objednávka - Autopožičovňa v Bratisalave

Seriózny prístup Autopožičovne Bratislava DT4 Rent k zákazníkom sa odráža aj v systéme vernostných zliav a benefitov. Stálych klientov odmeníme zľavou 5 až 10 % z celkovej ceny prenájmu. Ak potrebujete auto na víkend, venujte pozornosť špeciálnej víkendovej akcii. No a dlhodobý prenájom auta vám prinesie zľavu až do výšky 15 %.

  • Dlhodobý prenájom auta – ZĽAVA AŽ 15 %
  • Akcie na víkendové prenajatie vozidiel

V našej požičovni áut získate za TOP ceny 10 vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia, VW a Ford. Ponúkame aj prenájom 8-miestneho auta. Vozidlá disponujú modernou výbavou, sú bezpečné, úsporné, pravidelne servisované a udržiavané. Na to sa spoľahnite.

  • Neprekvapia vás žiadne skryté poplatky, ktoré objavíte až pred podpisom zmluvy. Transparentne a férovo vám poskytneme krátkodobý aj dlhodobý prenájom auta.
  • Nemáte pri sebe hotovosť? Nemusíte utekať do bankomatu. Zaplaťte pohodlne kartou. Môžete ňou uhradiť aj depozit.
  • Cena prenájmu zahŕňa povinné zmluvné a havarijné poistenie. Ak sa nebodaj zapletiete do dopravnej nehody, nemajte obavy. Poisťovňa škodu preplatí.
  • Najazdite toľko kilometrov, koľko potrebujete. Denný aj mesačný nájazd je neobmedzený bez dodatočných poplatkov.

Autopožičovňa DT4 Rent v Bratislave

Cenník a potrebné doklady

Cenník za prenájom auta Autopožičovni Bratislava DT4 Rent Od roku 2009 si u nás požičiavate autá za najlepšie ceny v Bratislave a blízkom okolí. Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent vám vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečí krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. Flexibilne a profesionálne. V našej požičovni áut získate za TOP ceny 10 vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia,…