Prenájom auta vo Vajnoroch za najlepšie ceny

Hľadáte kvalitný prenájom auta vo Vajnoroch?
Od roku 2009 si u nás požičiavate autá za najlepšie ceny v Bratislave a blízkom okolí. Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent vám vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečí krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. Flexibilne a profesionálne.
Individuálny prístup | Bez skrytých poplatkov | Aj do zahraničia

Objednávka - Autopožičovňa v Bratisalave

Seriózny prístup Autopožičovne Bratislava DT4 Rent k zákazníkom sa odráža aj v systéme vernostných zliav a benefitov. Stálych klientov odmeníme zľavou 5 až 10 % z celkovej ceny prenájmu. Ak potrebujete auto na víkend, venujte pozornosť špeciálnej víkendovej akcii. No a dlhodobý prenájom auta vám prinesie zľavu až do výšky 15 %.

Dlhodobý prenájom auta – ZĽAVA AŽ 15 %
Akcie na víkendové prenajatie vozidiel

V našej požičovni áut získate za TOP ceny 10 vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia, VW a Ford. Ponúkame aj prenájom 8-miestneho auta. Vozidlá disponujú modernou výbavou, sú bezpečné, úsporné, pravidelne servisované a udržiavané. Na to sa spoľahnite.

Neprekvapia vás žiadne skryté poplatky, ktoré objavíte až pred podpisom zmluvy. Transparentne a férovo vám poskytneme krátkodobý aj dlhodobý prenájom auta.
Nemáte pri sebe hotovosť? Nemusíte utekať do bankomatu. Zaplaťte pohodlne kartou. Môžete ňou uhradiť aj depozit.

Cena prenájmu zahŕňa povinné zmluvné a havarijné poistenie. Ak sa nebodaj zapletiete do dopravnej nehody, nemajte obavy. Poisťovňa škodu preplatí.
Najazdite toľko kilometrov, koľko potrebujete. Denný aj mesačný nájazd je neobmedzený bez dodatočných poplatkov.

Autopožičovňa DT4 Rent v Bratislave

Cenník a potrebné doklady

Cenník za prenájom auta Autopožičovni Bratislava DT4 Rent Od roku 2009 si u nás požičiavate autá za najlepšie ceny v Bratislave a blízkom okolí. Autopožičovňa Bratislava DT4 Rent vám vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečí krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel. Flexibilne a profesionálne. V našej požičovni áut získate za TOP ceny 10 vozidiel značiek Škoda, Fiat, Kia,…